APIE

Myliu šypsenas, nuoširdumą, atvirumą ir gerus darbus. Myliu gyvenimą! Didžiuojuosi žmonėmis, kurie mane supa. Dievinu grožį, erdvės estetiką ir baltą spalvą. O svarbiausia –  kiekvieną dieną mane aplanko bent kelios naujos idėjos, kuriomis tiesiog degu pasidalinti su aplinkiniais!

Būtent tokia paprasta aš esu. Aš – Agnė Vyšniauskaitė.

Baigusi dizaino studijas visa laiminga ir mosykuodama rankoje diplomu ieškojau savęs. Ieškojau tol, kol supratau, kad diplomą geriausia padėti į stalčių ir tik įsiklausius į save rasti atsakymus į klausimus apie tai, kokia veikla man būtų ne darbas, o kasdieninis džiaugsmas. Įkūrusi „Home Is“ ženklą ir pradėjusi siūti namų dekoro tekstilę bei vaikiškus žaislus supratau, kad daryti gerus darbus bei matyti laimingų žmonių šypsenas yra daug geriau nei dirbti monotonišką darbą įmonėje pagal specialybę. Tikiu, kad gyvenimas matuojamas nuveiktais gerais darbais ir įgytais Karmos taškais.

 

Tad koks gi mano darbas?

„Home Is“ kūryba ir gamyba, fotografija, žurnalistika. Tai dalykai, kurie mane veža į priekį! Ir, žinoma, amžinas idėjų generavimas. Tikiu, kad idėjomis privalome dalintis – tai mus skatina tobulėti ir sugalvoti dar geresnių dalykų!

Apie ką šiame blog’e rašysiu?

Apie tai, kaip susikurti gražius namus. Estetiškus, jaukius namus neinvestuojant nesuvokiamos sumos pinigų. Pažvelgiant į viską kūrybiškai galima nuveikti labai daug! Temos – nuo smulkmenų iki didesnių namų atnaujinimo projektų. Patarimai, DIY ir dar daug naudingų mažmožių, kuriuos pati esu išbandžiusi. Nesuskaičiuojama daugybė žmonių ne kartą stebėjosi mano namuose sukurta jaukia atmosfera. Visomis mintimis dalinsiuosi su Jumis, o jas pritaikyti galėsite namuose, sode ar net savo darbo vietoje!