DIY: „METALINIAI“ VAZONĖLIAI

Norite suteikti savo namams madingą metalinį blizgesį? Nueinate į parduotuvę pirkti vazonų gėlėms, tačiau sunkiai randate gražius variantus už prieinamą kainą? Siūlau išeitį – pasidaryti patiems metalinio blizgesio vazonėlius tiek kambariniams, tiek lauko augalams!

1. Priemonės

Prieš kiek daugiau nei pusmetį prekybos centre „Senukai“ atradau nerealius dažus, padengiančius paviršių metaliniu blizgesiu. Net nereikia sakyti, jog iš karto supratau, kad privalau juos išbandyti. Pirmieji bandymai tikrai pasiteisino – šiais dažais dekoravau džiovintas medžių šakas Kalėdinei kompozicijai.

Tad ko reikia paprastai „pagaminamiems“ vazonėliams?

– Norimo atspalvio dažų;

– Keramikinių nedažytų ir neglazūruotų vazonų;

– Popieriaus, ant kurio galėsime dažyti (puikiai tinka ir seni laikraščiai).

2. Dirbam!

Viskas neįtikėtinai paprasta – lauke patiesiame popierių ir nudažome vazonėlius iš išorės. Po kelių valandų, dažams išdžiuvus, nudažome ir vazonėlių vidų. Kaip 2 x 2!

3. Sodinam grožybes

Dažų išbandymas vazonėliams man kartu tapo puikia priežastimi persodinti savo sukulentų „vaikelius“. Iš tikrųjų, galite dažyti didelius vazonus ar mažus, o kartu juos panaudoti net ne pagal paskirtį: tokie vazonėliai puikiai gali tapti pieštukine, kosmetinių šepetėlių indeliu vonioje ar drabužinėje. Taip pat laisvai galite tokiais dažais nupurkšti ir nuotraukų rėmelius, sukurdami metalinių aksesuarų suderinamumą interjero visumoje!

4. Kas su kuo dera?

Mano pasirinktos vario ir sidabro spalvos gali atrodyti visiškai nekaip prie netinkamai priderintų interjere vyraujančių spalvų. Primenu, jog vario spalvos akcentai praktiškai dera su tais pačiais atspalviais kaip ir auksiniai, tad jeigu namuose norite aukso – žiūrėkite su kuo dera rausvasis metalas.

 Rausvi, raudoni atspalviai

 Pastelinės spalvos

 Stikliniai paviršiai

 Marmuriniai įvairių spalvų paviršiai

 Balta

 Pilka

 Juoda

 

 

 Balta

 Juoda

 Marmuriniai šviesūs paviršiai ir detalės

 Mėlyni atspalviai, ypač Navy Blue

 Pilkų atspalvių paletė

 Stikliniai paviršiai

 Sodrūs tamsiai žali atspalviai

 

Please follow and like us:
Posted in DIY

2 thoughts on “DIY: „METALINIAI“ VAZONĖLIAI

  1. Šitie vazonėliai patys gražiausi nedažyti 😀

Comments are closed.